Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, böjbar ljusarm, höj o sänkbar, höjd ca 137 cm
Slitage
720658
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här