Lykta
2020-01-31
720608
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LYKTA, 1900-talets början, gultonat glas, bemålad, elketriferade, höjd ca 79 cm
Proveniens: Minerva restaurang Vasatan Stockholm
Renoverad