Fiskbestickuppsättning
2020-01-07
720586
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FISKBESTICKUPPSÄTTNING, nysilver, 24 dlr, modell Olga, bestående av: 12 fiskgafflar, 12 fiskknivar
Mindre slitage/ stötmärken, etui med skador/defekt