Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
KALENDERDOSA, "En beständig almanach", G Hedenström, daterad 1812, mässing, mått 13x6x2 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage, mindre bucklor
720580
2020-01-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner