Karmstolar Karl Johan
2020-01-10
720523
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 2+1, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade med mahogny, sitthöjd 45 cm
Slitage, lagnignar, skador, en skadad stoppning