Robert Högfeldt oljemålning
2020-01-06
720483
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Landskap, signerad Högfeldt, olja på dukpannå, ca 37x45 cm