Soffa Karl Johan-stil
2020-01-06
720481
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, tidigt 1900-tal, Karl Johan-stil, fanerad i mahogny, floral intarsiadekor, fast stoppad sits, rygg samt sits klädda i randig textil, längd ca 155, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, fläckar