Taklampa
2020-01-18
720467
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, kromad metall, fyra tonade glaskupor, höjd ca 80 cm, 1900-tal.
Bruksslitage, ej funktionstestad.