Takarmatur sannolikt Carl Fagerlund
2020-01-06
720464
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1960/70-tal, sannolikt Carl Fagerlund, förgylld metall, pressat klarglas, höjd ca 55 inkl kedja, diameter ca 35 cm