Lockurnor brons Asien
2020-01-10
720406
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LOCKURNOR, 2 st., brons, Asien, 1900-tal, dekor i relief av stiliserad bård, höjd ca 25-26 cm
Slitage