Bombay oljemålning
2020-01-07
720367
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnen i Bombay, 1926, olja på duk, ca 30x50 cm