Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
CARL MAGNUS (född 1943): Komposition, signerad och daterad Carl Magnus -61, färglitografi, bildmått ca 26x19 cm
Ej examinerad ur ram, smärre gulnad
720269
2020-01-06