Taklampor Riopalisander
2020-01-10
720218
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPOR, 3 st, fanerade i Riopalisander (Dalbergia Nigra), 1960-tal, H ca 40 cm, Diam ca 27 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Skador: Repor