Ljuskrona 1900-tal
2020-01-05
720206
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, 5 ljusarmar, med prismor, höjd 53 cm
Prismor saknas, nagg kan förekomma, elektrifierad