Roland Svensson
2020-01-05
720195
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): skärgårdsmotiv i soluppgång, signerad roland S, litografi, bildmått ca 31x14 cm
Smärre gulnad, ej examinerad ur ram