Peter Dahl färglitografi
2020-01-05
720175
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Balen, signerad Peter Dahl, 282/375, färglitografi, bladmått ca 59x42 cm