Bordslampor mässing
2020-01-05
720150
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2+2+1, 1800- resp 1900-tal, mässing, bl a dekor av vinrankor, höjd inkl sockel ca 26/29/39 cm
Omarbetade, smärre skador, en fot med lagning