Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-01-05
720140
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal: Hamnstad, signerad H Wengman, olja på duk, ca 50x80 cm