Rökelsekar brons
2020-01-08
720081
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1900-tal, ristad dekor av kartuscher med figurscener, botten med märke, höjd ca 7, diameter 18 cm
Slitage