Oidentifierad konstnär, 1700-tal
2020-01-05
720052
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Kvinnofigur, signerad 1781, rödkrita, bildmått ca 26x22 cm