Karaffer
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KARAFFER 1 par, nyränessans slipat glas och nysilver, 1800-tal, höjd ca 29 cm
Kuntoraportti
Brukslitage
719987
Päivämäärä:
2020-01-03