Klubbat för:
3 200 SEK
1 500 SEK
BOKSNURRA, engelsk stil, omkring 1900-talets mitt, på hjultrissor, idegran, fanerad med intarsia, höjd ca 78 samt 48x48 cm
Bruksslitage, repor, fläckar
719941
2020-01-03