Ljuskrona
2020-01-02
719929
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, stomme i metall, 5 ljusarmar, elektrifierad, behängd med olikformade slipade prismor, höjd ca 100, diameter 40 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, nagg på på prismorna.