Stanislaw Zoladz färglitografi
2020-01-02
719928
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): komposition med ved, signerad, 247/290 samt daterad 1942, färglitografi, bildmått ca 55x40 cm
Ej examinerad ur ram