Oidentifierad konstnär
2020-01-02
719908
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från Grisbacka, gouache och akvarell, daterad Umeå, 19 feb 06, ca 44x73 cm