Skulptur
2020-01-02
719890
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): skulptur i sten, höjd ca 29 cm, monogramsignerad LB
Smärre nagg