Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely och numrerad 242/250, färgserigrafi, bildmått ca 65,5x65,5 cm
719816
2020-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här