Golvlampa mässing
2020-01-01
719794
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, höjd ca 160 cm
Smärre slitage