Gunnar Brusewitz
2020-01-04
719785
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): fjälllandskap, akvarell, signerad G Brusewitz, ca 28x18 cm