Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,"Paris", olja på duk, otydligt signerad, daterad 65, mått ca 20x60 cm

719782

2020-01-25