Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-01-25
719782
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,"Paris", olja på duk, otydligt signerad, daterad 65, mått ca 20x60 cm