Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,"Paris", olja på duk, otydligt signerad, daterad 65, mått ca 20x60 cm
719782
2020-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här