Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2020-01-01
719726
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "3-3", signerad och numrerad 15/25, färglitografi, bladstorlek 48x38 cm