Golvlampa Art Deco
Avslutad
2020-01-04
719709
| Klubbat belopp | 900 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1920/30-tal, art deco, med 3 ljuspunkter, mässing, höj- och sänkbar, höjd ca 155 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen