Hans-Agne Jakobsson taklampa
2020-01-04
719697
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, etikettmärkta Ellysett, Markaryd, 1900-tal, genombruten rund form i trä, höjd ca 41, diameter ca 44 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen