Roland Svensson
2020-01-08
719636
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn", signerad roland S., 1/500, färglitografi, bildmått ca 29x43 cm