Figuriner
2019-12-29
719565
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURINER, 4 par, i form av fohundar, svart alabaster, kalcit samt jade (nefrit), höjd mellan ca 6,5-9,5 cm
Ett stort nagg på sockeln på en av de i svart alabaster, mindre nagg och slitage