Figuriner
2019-12-29
719564
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 1 par i form av fohundar, Kina, 1900/2000-tal, bowenit, höjd ca 21 cm
Smärre slitage