Fohundar
2019-12-29
719563
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURINER, 2 st., snarlika, i form av fohundar, Kina, 1900/2000-tal, glaserat stengods, höjd ca 37 cm
Smärre slitage