Lena Linderholm färglitografi
2019-12-30
719558
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad Lena A Linderholm, 63/1000, färglitografi, bildmått ca 73x54 cm