Josef Frank golvlampa Svenskt Tenn
2019-12-30
719531
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2568, mässing, höj-/sänkbar, vitt skärm, höjd med skärm ca 150 cm
Smärre slitage, mindre bucklor på fot, skärm med veck och fläckar