Linnea Larsson
2020-01-07
719504
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964), Spegling - segelbåtar, signerad L. Larsson, 2019, olja på duk, ca 46x55 cm