Charles Sjöholm oljemålning
2019-12-30
719491
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Sällskap på båt, signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 33x41 cm