Greta Gerell
2020-01-04
719490
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRETA GERELL (1898-1982): Pojke, signerad och daterad Gerell -45, olja på pannå, ca 39x32 cm,