Jonny Forsström
Klubbat för:
Osåld
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
JONNY FORSSTRÖM (Född 1944): komposition, färglitografi, signerad och numrerad 6/100, bladstorlek ca 19 x 25,5 cm.
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.
719468
Päivämäärä:
2020-01-17