Ljusplafonder 1900-talets andra hälft
2019-12-30
719458
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSPLAFONDER, 2 st, 1900-talets andra hälft, opalinglas, krok i mässing, diameter 29-30 cm
Smärre nagg