Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-12-30
719418
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Fasantupp, signerad V Kliuchnikov, olja på duk, ca 30x21 cm