Tallrikar Kina
2019-12-29
719398
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TALLRIKAR samt VAS, (4) Kina, 1900-tal, dekor med prunus samt figural, bl a i sepia, vasens höjd ca 13, tallrikarnas diameter 24,5 cm
Smärre slitage