Bestick silver
2020-01-07
719394
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BESTICK, 21 dlr., silver, av varierande tillverkare, 1900-tal, bestående av: 6 smörgåsknivar, 2 smörgåsgafflar, 6+3+2 moccaskedar, längd ca 9-18 cm, vikt exkl. knivar ca 146 g
Slitage