Peter Dahl färglitografi
2019-12-28
719375
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Figurscen, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 42x28,5 cm
Ej examinerad ur ram