Safirarmband
2020-01-03
719246
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 EUR |
ARMBAND, fasettslipade safirer, 14K vitguld, finska importstämplar, sjuradigt, längd 19 cm, vikt ca 58 g.
Slitage, en safir saknas.