Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
AXEL ERDMAN (1873-1954): Bellmanstatyn vid Hasselbacken, signerad och daterad AX ERDMANN. 1899 olja på duk, 65x80 cm
PROVENIENS: Gustav Uddgren, därefter i arv inom släkten till nuvarande ägare
719245
2020-01-06